gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt posting in [community profile] travel_ua
Автор: [personal profile] antin82 (переклад з російської)

Вирішив якось з'їздити в Лондон на тиждень. Пропонував усім знайомим скласти компанію. У підсумку зібралися 4 особи, і вирішили ми їхати до Ірландії. Але оскільки однією з моїх мрій було відвідати Лондон, то мені довелося відстати від основної групи і провести у Лондоні 15 годин до перельоту у Корк. Вирішив не гаяти часу, і за порадою kalinich82 здійснив нічну прогулянку Лондоном. Підсумок прогулянки і мої коментарі нижче.Головні пам'ятки:Bush House:Такий собі смітник:Собор Св. Пола:Щоб не нудьгувати:Повз собору вийшов на міст Міленіум через ту саму річку Темзу, з краєвидом на Боро:Краєвид з моста на собор:А це Сіті:З іншого боку моста:Пам'ятки розглядав з усіх боків =)
Березовий гай біля Tate Modern:Сучасну (відтворену за описами та знайденими під час розкопок залишками фундаменту) будівлю театру “Глобус” відкрито у 1997 році. Будівлю відновлено на відстані близько 200 метрів від місця первісного місця розташування театру:У всіх інших містах на річках панували чайки, а от у Лондоні - качки, які, користуючись моїм  захопленням краєвидами та прослуховуванням плеєра, несподівано вилетіли на мене з темряви:Перехід під мостом:Руїни, начебто Вінчестера якогось :)

Золота лань :Доріжка з кліпу =)Паб та кеб:Фонтан:Ліхтар-дерево, що підсвічує дерева =)Кілька нічних краєвидів Тауерського мосту:Циклоп піднімається на міст:Герб Лондона:Місце розведення мосту:Праворуч сам Лондонський Тауер:

Циклоп йде далі:Останній краєвид Тауерського мосту, попереду Біг Бен =)Перехід з безхатченком. У них всі безхатченки мають свої спальні мішки і одягнені непогано, в принципі =)

Назад до Tate Modern і далі до Біг Бену:А ось і з Біг Бен та London Eye:Ліхтарик:

Світанок вже близько:Трафальгарська площа:Ледь не дійшов до Піккаділлі (вона видніється в кінці вулиці за спиною пам'ятника). Сили вже почали закінчуватися, а батарейок купити не встиг. =)Пішов по Pall Mall, і зустрів 2 дива англійського автопрому: Aston Martin та Mini:

Палац Св. Джеймса, начебто:The Mall (шдях до Букінгемського палацу):Але ми поки заглянемо до парку Св. Джеймса, в якому я і зустрів світанок. На газоні лежать купки шезлонгів, що вдень здаються в оренду:Будинок качок і перші проблеми з небом при зйомці. :)Вдалині Букінгемський палац:Навіть із пня красу зробили:Урна для собачих какашок:5 ранку. Перші туристи:Ось і світанок:А ось і качки:

Білка. Спочатку подорожі я ще лисицю зустрів у центрі міста, але через несподіванку їй появи не встиг її зняти:А ось і Букінгемський палац. Праворуч на передньому плані  Меморіал королеви Вікторії:

Великий брат стежить за тобою:Я думав це, то саме Вестмінстерське абатство, а виявилося - Вестмінстерський собор:Оскільки моя карта обривалася на Тауерському мосту, то я забув про цю пам'ятку, але автобус до аеропорту це виправив:Все! Полетів до Корку, після декількох годин зависання в аеропорту:Дякую всім, хто зміг витримати це фотобожевілля до кінця. Далі буде ...
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.