gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt posting in [community profile] travel_ua
Автор: [personal profile] antin82 (переклад з російської)

Вирішив якось з'їздити в Лондон на тиждень. Пропонував усім знайомим скласти компанію. У підсумку зібралися 4 особи, і вирішили ми їхати до Ірландії. Але оскільки однією з моїх мрій було відвідати Лондон, то мені довелося відстати від основної групи і провести у Лондоні 15 годин до перельоту у Корк. Вирішив не гаяти часу, і за порадою kalinich82 здійснив нічну прогулянку Лондоном. Підсумок прогулянки і мої коментарі нижче.Головні пам'ятки:Bush House:Такий собі смітник:Собор Св. Пола:Щоб не нудьгувати:Повз собору вийшов на міст Міленіум через ту саму річку Темзу, з краєвидом на Боро:Краєвид з моста на собор:А це Сіті:З іншого боку моста:Пам'ятки розглядав з усіх боків =)
Березовий гай біля Tate Modern:Сучасну (відтворену за описами та знайденими під час розкопок залишками фундаменту) будівлю театру “Глобус” відкрито у 1997 році. Будівлю відновлено на відстані близько 200 метрів від місця первісного місця розташування театру:У всіх інших містах на річках панували чайки, а от у Лондоні - качки, які, користуючись моїм  захопленням краєвидами та прослуховуванням плеєра, несподівано вилетіли на мене з темряви:Перехід під мостом:Руїни, начебто Вінчестера якогось :)

Золота лань :Доріжка з кліпу =)Паб та кеб:Фонтан:Ліхтар-дерево, що підсвічує дерева =)Кілька нічних краєвидів Тауерського мосту:Циклоп піднімається на міст:Герб Лондона:Місце розведення мосту:Праворуч сам Лондонський Тауер:

Циклоп йде далі:Останній краєвид Тауерського мосту, попереду Біг Бен =)Перехід з безхатченком. У них всі безхатченки мають свої спальні мішки і одягнені непогано, в принципі =)

Назад до Tate Modern і далі до Біг Бену:А ось і з Біг Бен та London Eye:Ліхтарик:

Світанок вже близько:Трафальгарська площа:Ледь не дійшов до Піккаділлі (вона видніється в кінці вулиці за спиною пам'ятника). Сили вже почали закінчуватися, а батарейок купити не встиг. =)Пішов по Pall Mall, і зустрів 2 дива англійського автопрому: Aston Martin та Mini:

Палац Св. Джеймса, начебто:The Mall (шдях до Букінгемського палацу):Але ми поки заглянемо до парку Св. Джеймса, в якому я і зустрів світанок. На газоні лежать купки шезлонгів, що вдень здаються в оренду:Будинок качок і перші проблеми з небом при зйомці. :)Вдалині Букінгемський палац:Навіть із пня красу зробили:Урна для собачих какашок:5 ранку. Перші туристи:Ось і світанок:А ось і качки:

Білка. Спочатку подорожі я ще лисицю зустрів у центрі міста, але через несподіванку їй появи не встиг її зняти:А ось і Букінгемський палац. Праворуч на передньому плані  Меморіал королеви Вікторії:

Великий брат стежить за тобою:Я думав це, то саме Вестмінстерське абатство, а виявилося - Вестмінстерський собор:Оскільки моя карта обривалася на Тауерському мосту, то я забув про цю пам'ятку, але автобус до аеропорту це виправив:Все! Полетів до Корку, після декількох годин зависання в аеропорту:Дякую всім, хто зміг витримати це фотобожевілля до кінця. Далі буде ...